Kartor Stockholm 1800-tal

Kartor Stockholm 1800-tal
Kartor Stockholm 1800-tal
Kartor Stockholm 1800-tal
Kartor Stockholm 1800-tal
Kartor Stockholm 1800-tal
Kartor Stockholm 1800-tal
Kartor Stockholm 1800-tal
Kartor Stockholm 1800-tal

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

(2) ATLAS STOCKHOLM. BENTZER, A. Karta öfver Stockholm sammandragen från den af Kongl. topografiska Corpsen på stadens bekostnad ....Skala 1:4000. Stockholm., Generalstabens Litografiska Anstalt., 1899, KARTA ÖFVER TRAKTEN OMKRING STOCKHOLM, klotband, ca 53x35 respektive 58x31 cm

Pämar med slitage

817258

2020-09-30