Silverskedar
Klubbat för:
1 200 SEK
Utropspris
1 200 SEK
SKEDAR, silver, bestående av: 12 kaffeskedar, 6 kaffeskedar, 4 teskedar, 1 bordssked 1 serveringssked, svenska kontrollstämplar, längd ca 11-20 cm, vikt ca 300 g
Bruks och åldersrelaterat slitage
817259
2020-10-04