Klubbat för:
900 SEK
Schätzwert
1 000 SEK
Beschreibung
ALF OLSSON (född 1925), "Vittrad Zeus" signerad samt daterad 87 och numrerad 192/225, blandteknik, etsning/collage, ca 46x51 cm
Zustandsbeschreibung
817262
2020-10-04
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner