Alf Olsson blandteknik

Alf Olsson blandteknik
Alf Olsson blandteknik

Klubbat för:

900 SEK

Schätzwert

1 000 SEK

Beschreibung

ALF OLSSON (född 1925), "Vittrad Zeus" signerad samt daterad 87 och numrerad 192/225, blandteknik, etsning/collage, ca 46x51 cm

Zustandsbeschreibung

817262

2020-10-04