Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
1 500 SEK
KARMSTOL SAMT PELARBORD, 1800-talets andra hälft, fanerad med masurbjörk, karmstol med tygklädsel, sitthöjd ca 47, mått bord, höjd ca 72, 71x47 cm
Bruksslitage, torrsprickor
817292
2020-09-27
Gör en kostnadsfri värdering här