Karmstol samt pelarbord

Karmstol samt pelarbord
Karmstol samt pelarbord
Karmstol samt pelarbord
Karmstol samt pelarbord
Karmstol samt pelarbord
Karmstol samt pelarbord
Karmstol samt pelarbord
Karmstol samt pelarbord
Karmstol samt pelarbord
Karmstol samt pelarbord

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

KARMSTOL SAMT PELARBORD, 1800-talets andra hälft, fanerad med masurbjörk, karmstol med tygklädsel, sitthöjd ca 47, mått bord, höjd ca 72, 71x47 cm

Bruksslitage, torrsprickor

817292

2020-09-27