Tåren av Timo Sarpaneva

Tåren av Timo Sarpaneva
Tåren av Timo Sarpaneva
Tåren av Timo Sarpaneva
Tåren av Timo Sarpaneva
Tåren av Timo Sarpaneva
Tåren av Timo Sarpaneva

Klubbat för:

320 EUR

Utropspris

300 EUR

TIMO SARPANEVA, glasskulptur, "Tåren", signerad Timo Sarpaneva, Iittala -55, klart glas, ångblåst, slipad och polerad, höjd 15 cm.

Lätt slitage, smuts

817304

2020-10-05