Einar Jolin litografi

Einar Jolin litografi
Einar Jolin litografi

Klubbat för:

850 SEK

Utropspris

1 500 SEK

EINAR JOLIN (1890-1976), motiv med folkdansare, signerad Jolin, numrerad 154/360, färglitografi, bildstorlek ca 45x55 cm

817308

2020-09-27