Oidentifierad konstnär oljemålning

Klubbat för:

30 EUR

Utropspris

150 EUR

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, porträtt av flicka, signerad, olja på duk, 39x32 cm

817309

2020-09-28