Tapio Wirkkala konstobjekt / vas

Klubbat för:

160 EUR

Utropspris

200 EUR

TAPIO WIRKKALA, konstobjekt / vas, signerad Tapio Wirkkala Iittala, 1940-talets slut, friblåst klart glas med sodabubblor, höjd 15,5 cm

817319

2020-10-05