Klubbat för:
160 EUR
Utropspris
200 EUR
TAPIO WIRKKALA, konstobjekt / vas, signerad Tapio Wirkkala Iittala, 1940-talets slut, friblåst klart glas med sodabubblor, höjd 15,5 cm
817319
2020-10-05
Gör en kostnadsfri värdering här