Örja Sätre oljemålning

Örja Sätre oljemålning
Örja Sätre oljemålning
Örja Sätre oljemålning
Örja Sätre oljemålning
Örja Sätre oljemålning
Örja Sätre oljemålning

Klubbat för:

5 600 SEK

Utropspris

4 000 SEK

ÖRJAN SÄTRE (född 1952): "Vännerna", signerad Örjan Sätre, daterad a tergo 1998-99, olja på pannå, ca 40x50 cm

817336

2020-09-27