Figuriner 1 par brons

 Figuriner 1 par brons
 Figuriner 1 par brons
 Figuriner 1 par brons
 Figuriner 1 par brons
 Figuriner 1 par brons
 Figuriner 1 par brons
 Figuriner 1 par brons
 Figuriner 1 par brons

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

2 000 SEK

FIGURINER, 1 par, patinerad brons, kvinna och man, 1900-talets första hälft, monterade på sockel av sten, signerade C. Kauba, höjd ca 24 cm

817337

2020-09-27