Klubbat för:
350 SEK
Utropspris
800 SEK
OKÄND KONSTNÄR: Stilleben med blommor, akvarell, 1900-tal, monogramsignerad och daterad EH - 47, bildmått ca 55x42 cm
Åldersrelaterat slitage, Ej examinerad ur ram
817343
2020-09-27
Gör en kostnadsfri värdering här