Klubbat för:
6 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
BRÄNNVINSSKÅL, silver, Holland 1700-tal, vapensköld, oval på oval fot, två hänklar med drakhuvuden, höjd ca 10, längd 19 cm, vikt 210 g
Slitage, lagning mellan fot och skål
817347
2020-09-27
Gör en kostnadsfri värdering här