Litografi Lars Norrman

Litografi Lars Norrman
Litografi Lars Norrman
Litografi Lars Norrman
Litografi Lars Norrman
Litografi Lars Norrman
Litografi Lars Norrman

Klubbat för:

750 SEK

Utropspris

800 SEK

LARS NORRMAN (1915-1979): Orientalsik kvinna på bro, signerad och numrerad, färglitografi, ca 33 x 53 cm

Insekter under glas

817349

2020-10-03