Litografi Lars Norrman
2020-10-03
817352
| Klubbat belopp | 800 SEK |
| Utropspris | 800 SEK |
LARS NORRMAN (1915-1979): Komposition med kvinna, signerad och numrerad, ca 64 x 32 cm
Insekter under glas