Jerk Werkmäster

Jerk Werkmäster
Jerk Werkmäster
Jerk Werkmäster
Jerk Werkmäster
Jerk Werkmäster
Jerk Werkmäster

Klubbat för:

600 SEK

Utropspris

800 SEK

JERK WERKMÄSTER, vas, Nittsjö, keramik, dekor horisontella ränder, signerad, höjd 35 cm.

Nagg.

817353

2020-10-03