David Rosén sideboard

David Rosén sideboard
David Rosén sideboard
David Rosén sideboard
David Rosén sideboard
David Rosén sideboard
David Rosén sideboard
David Rosén sideboard
David Rosén sideboard
David Rosén sideboard
David Rosén sideboard
David Rosén sideboard
David Rosén sideboard
David Rosén sideboard
David Rosén sideboard
David Rosén sideboard
David Rosén sideboard

Klubbat för:

13 500 SEK

Utropspris

8 000 SEK

DAVID ROSÉN, skåp 1950/60-tal, mahogny och bestad bok, tre dörrar med dekor i djuprelief, bakomvarande hyll och lådinredning, beslag i mässing, höjd 127, 158x44 cm

Bruksslitage, repor och märken

817354

2020-09-27