David Rosén sideboard
Klubbat för:
13 500 SEK
Utropspris
8 000 SEK
DAVID ROSÉN, skåp 1950/60-tal, mahogny och bestad bok, tre dörrar med dekor i djuprelief, bakomvarande hyll och lådinredning, beslag i mässing, höjd 127, 158x44 cm
Bruksslitage, repor och märken
817354
2020-09-27