Orienten oljemålning

Orienten oljemålning
Orienten oljemålning
Orienten oljemålning
Orienten oljemålning
Orienten oljemålning
Orienten oljemålning

Klubbat för:

1 500 SEK

2 000 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900): Orientalisk skönhet, signerad, påskrift på baksidan, olja på duk, ca 42x36 cm

817364

2020-09-27