Jan Naliwajko oljemålning

Jan Naliwajko oljemålning
Jan Naliwajko oljemålning
Jan Naliwajko oljemålning
Jan Naliwajko oljemålning
Jan Naliwajko oljemålning
Jan Naliwajko oljemålning

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

JAN NALIWAJKO (född 1939): Putti, signerad och daterad J Naliwajko 1976, olja på duk, ca 93x70 cm, oramad

817367

2020-09-29