Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
1 000 SEK
JAN WICKELGREN GOLVLAMPA, Aneta, 1970-tal, metall, rödbrun, höj- och sänkbar, höjd ca 125-157 cm
Bruksslitage
817383
2020-09-27
Gör en kostnadsfri värdering här