Gunnar Holmström

Gunnar Holmström
Gunnar Holmström
Gunnar Holmström
Gunnar Holmström
Gunnar Holmström
Gunnar Holmström

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

1 000 SEK

GUNNAR HOLMSTRÖM (född 1941): "Honblomster II", signerad och daterad 73, olja på duk, ca 30x26 cm

817385

2020-09-29