Ljusstakar sengustavianska stockholmsarbeten

Klubbat för:

12 500 SEK

Utropspris

12 000 SEK

LJUSSTAKAR, 1 par, sengustavianska stockholmsarbeten, Fredric Ludvig Rungs art, brännförgylld brons, dekor med karyatider, höjd ca 33 cm

Postamenten med smärre slitage

817392

2020-09-27