Inro Japan

Inro Japan
Inro Japan
Inro Japan
Inro Japan
Inro Japan
Inro Japan
Inro Japan
Inro Japan
Inro Japan
Inro Japan
Inro Japan
Inro Japan

Klubbat för:

4 000 SEK

2 500 SEK

INRO, Japan, troligen Meiji, 1800/1900-tal, lackarbete, motiv av flodlandskap, fyrdelad, invändigt röd, höjd ca 8,5 cm.

Bruksslitage efter ålder.

817394

2020-10-04