Klubbat för:
4 000 SEK
2 500 SEK
INRO, Japan, troligen Meiji, 1800/1900-tal, lackarbete, motiv av flodlandskap, fyrdelad, invändigt röd, höjd ca 8,5 cm.
Bruksslitage efter ålder.
817394
2020-10-04