Roland Svensson, färglitografi

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Trettondagsvinter", färglitografi, provtryck, signerad Roland. S., daterad 1975, tryckmått ca 30x52 cm

817399

2020-09-27