Koffert

Koffert
Koffert
Koffert
Koffert
Koffert
Koffert
Koffert
Koffert

Klubbat för:

850 SEK

Utropspris

1 500 SEK

KOFFERT, 1900-talets första hälft, beslag i mässing, träband, höjd ca 40, 47x80 cm

Bruks- och åldersrelaterat slitage

817409

2020-10-02