Kel Cederberg Oljemålning

Kel Cederberg Oljemålning
Kel Cederberg Oljemålning
Kel Cederberg Oljemålning
Kel Cederberg Oljemålning
Kel Cederberg Oljemålning
Kel Cederberg Oljemålning

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

2 000 SEK

KARL CEDERBERG (1861-1904): Insjömotiv, signerad K. Cederberg, olja på duk, ca 27x40 cm

817427

2020-09-27