Neutettau, porslinsfigurin

Neutettau, porslinsfigurin
Neutettau, porslinsfigurin
Neutettau, porslinsfigurin
Neutettau, porslinsfigurin
Neutettau, porslinsfigurin
Neutettau, porslinsfigurin
Neutettau, porslinsfigurin
Neutettau, porslinsfigurin

Klubbat för:

600 SEK

800 SEK

NEU-TETTAU, figurin, sittande kvinna, 1900-talets mitt, porslin, glaserad samt gulddekor, stämplad Neutettau, höjd 35 cm

817428

2020-10-04