Axel Eriksson

Axel Eriksson
Axel Eriksson
Axel Eriksson
Axel Eriksson

Klubbat för:

350 SEK

800 SEK

AXEL ERIKSSON (1900-tal), olja på pannå, vinterlandskap, bildmått 34x42 cm

Smärre fläckar

817437

2020-10-11