Bengt Lindström Eddan

Bengt Lindström Eddan
Bengt Lindström Eddan

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BENGT LINDSTRÖM (1925-2008): 4 st, "Eddan", färglitografier, 1975, signerade och numrerade Lindström 73/85, ca 20x28 cm

Ej examinerad ur ram

817442

2020-10-04