Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
800 SEK
IRENE K:SON ULLBERG (född 1930): kustlandskap, akvarell, signerad, bildstorlek 53 x 73 cm.
Inga synliga skador, ej examinerad ur ram.
817445
2020-10-05
Gör en kostnadsfri värdering här