Stekfat samt tallrik Kina 1700-tal

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

2 000 SEK

STEKFAT, TALLRIK, 3 dlr, Kina, 1700-tal, porslin, dekor i underglasyrblått, stekfat ca 33 x 23, tallrik ca 21 x 21 cm

Glasyrmistor, naggar

817450

2020-10-04