Klubbat för:
700 SEK
Schätzwert
1 500 SEK
Beschreibung
TERRIN MED LOCK, Kina, 1700-tal, porslin, dekor i underglasyrblått, höjd ca 17, längd ca 27 cm
Zustandsbeschreibung
Lagningar, naggar, glasyrmistor
817451
2020-10-04
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner