Terrin med lock Kina 1700-tal

Terrin med lock Kina 1700-tal
Terrin med lock Kina 1700-tal
Terrin med lock Kina 1700-tal
Terrin med lock Kina 1700-tal
Terrin med lock Kina 1700-tal
Terrin med lock Kina 1700-tal
Terrin med lock Kina 1700-tal
Terrin med lock Kina 1700-tal
Terrin med lock Kina 1700-tal
Terrin med lock Kina 1700-tal
Terrin med lock Kina 1700-tal
Terrin med lock Kina 1700-tal

Klubbat för:

700 SEK

Schätzwert

1 500 SEK

Beschreibung

TERRIN MED LOCK, Kina, 1700-tal, porslin, dekor i underglasyrblått, höjd ca 17, längd ca 27 cm

Zustandsbeschreibung

Lagningar, naggar, glasyrmistor

817451

2020-10-04