Berndt Friberg miniatyrer

Berndt Friberg miniatyrer
Berndt Friberg miniatyrer
Berndt Friberg miniatyrer
Berndt Friberg miniatyrer
Berndt Friberg miniatyrer
Berndt Friberg miniatyrer

Klubbat för:

4 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BERNDT FRIBERG (1899-1981): 2 st, vas samt skål, miniatyrer, Gustavsberg, glaserat stengods, signerade Friberg samt med studiohanden, höjd ca 2 samt 5 cm

Obetydligt slitage

817455

2020-10-04