Ingrid Nilsson litografier
Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
1 500 SEK
INGRID NILSSON (2) (född 1945) och CHRISTINA KNALL (född 1947), Stockholmsmotiv, Signerad Nilson & Knall, provtryck samt E A, ca 45x65 samt 47x53 cm
Ingår i temaauktionen "Stockholmsbilder"
817483
2020-09-28