Ingrid Nilsson litografier

Ingrid Nilsson litografier
Ingrid Nilsson litografier

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

INGRID NILSSON (2) (född 1945) och CHRISTINA KNALL (född 1947), Stockholmsmotiv, Signerad Nilson & Knall, provtryck samt E A, ca 45x65 samt 47x53 cm

Ingår i temaauktionen "Stockholmsbilder"

817483

2020-09-28