Byrå 1900-talets mitt

Byrå 1900-talets mitt
Byrå 1900-talets mitt
Byrå 1900-talets mitt
Byrå 1900-talets mitt
Byrå 1900-talets mitt
Byrå 1900-talets mitt
Byrå 1900-talets mitt
Byrå 1900-talets mitt

Klubbat för:

850 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BYRÅ, 1900-talets mitt, fanérad i teak, draghandtag i mässing, svarta detaljer, höjd ca cm

Smärre ytskador

817485

2020-09-28