THORALD MADSEN rullbord

THORALD MADSEN rullbord
THORALD MADSEN rullbord
THORALD MADSEN rullbord
THORALD MADSEN rullbord
THORALD MADSEN rullbord
THORALD MADSEN rullbord
THORALD MADSEN rullbord
THORALD MADSEN rullbord

Klubbat för:

4 600 SEK

Utropspris

3 500 SEK

THORALD MADSEN, rullbord, 1950/60-tal, teak, utdragbar låda vid sarg, avlastningshylla undertill, på hjul, höjd ca 55, 80x50 cm

Fuktfläckar samt slitage kring toppskiva

817486

2020-10-05