Stina Sunesson, olja på duk, "Guetaria Spanien"

Stina Sunesson, olja på duk,
Stina Sunesson, olja på duk,
Stina Sunesson, olja på duk,
Stina Sunesson, olja på duk,

Klubbat för:

6 000 SEK

Utropspris

8 000 SEK

STINA SUNESSON (Sverige, 1925-1998): "Guetaria Spanien", olja på duk, signerad och daterad 1957, 33 x 41 cm.

817494

2020-10-03