Klubbat för:
10 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
GINO SEVERINI (1883-1966): "Commedia dell´arte", signerad Gino Severini, numrerad 150/175, litografi, ca 65 x 50 cm
817502
2020-10-04
Gör en kostnadsfri värdering här