Litografi Gino Severini

Litografi Gino Severini
Litografi Gino Severini
Litografi Gino Severini
Litografi Gino Severini
Litografi Gino Severini
Litografi Gino Severini
Litografi Gino Severini
Litografi Gino Severini

Klubbat för:

10 000 SEK

Utropspris

10 000 SEK

GINO SEVERINI (1883-1966): "Commedia dell´arte", signerad Gino Severini, numrerad 150/175, litografi, ca 65 x 50 cm

817502

2020-10-04