Stanislaw Zoladz litografier

Stanislaw Zoladz litografier
Stanislaw Zoladz litografier

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

2 000 SEK

STANISLAW ZOLADZ (född 1952) (2) Motiv med flyttblock samt strandmotiv, den förra signerad och daterad 1999 samt numrerad 36/310, den senare signerad samt E A, ca 38x53 cm samt 37x54 cm

Ingår i temaauktionen "Stockholmsbilder"

817504

2020-09-28