Stanislaw Zoladz litografier
Klubbat för:
Osåld
Utropspris
2 000 SEK
STANISLAW ZOLADZ (född 1952) (2) Motiv med flyttblock samt strandmotiv, den förra signerad och daterad 1999 samt numrerad 36/310, den senare signerad samt E A, ca 38x53 cm samt 37x54 cm
Ingår i temaauktionen "Stockholmsbilder"
817504
2020-09-28