Signalflaggor

Signalflaggor
Signalflaggor
Signalflaggor
Signalflaggor
Signalflaggor
Signalflaggor

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SIGNALFLAGGOR, 1960-/1970-tal, ca 25 st, varierande storlekar, ålder och material, ca 65x90-115x195 cm

Varierande grad av slitage

817511

2020-10-04