Ed Finnell fotografi föreställande Rod Stewart

Klubbat för:

700 SEK

Utropspris

2 500 SEK

ED FINNELL (USA/Sverige, född 1956): Rod Stewart & Ronnie Wood, The Faces Smiler Spring Tour, Los Angeles, 3 mars 1975, signerad Ed Finnell, numrerad 1/50, c-print, ca 50,5x40,5 cm

Oramat fotografi

817513

2020-10-02