Klubbat för:
3 400 SEK
Schätzwert
3 000 SEK
Beschreibung
KARIN OLSSON (1928-2006): Landskap, signerad Karin Olsson, olja på duk, ca 50x50 cm
Ingår i tema-auktionen kvinnliga konstnärer
Zustandsbeschreibung
817522
2020-12-06
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner