Ed Finnell fotografi föreställande Neil Young

Klubbat för:

650 SEK

Utropspris

2 500 SEK

ED FINNELL (USA/Sverige, född 1956): Neil Young & Steven Stills, U.C.L.A Pauley Pavillion, Los Angleles, 23 Novemer 1975, signerad Ed Finnell, numrerad 6/50, c-print, ca 50,5x40,5 cm

Oramad

817524

2020-10-02