Stig Fyring litografier
Klubbat för:
1 700 SEK
Utropspris
1 200 SEK
STIG FYRING (1934-2015) (3) Grönskärs fyr, Fyrmästarsill samt Sandhamns värdshus, de två senare med matrecept, signerade samt numrerade 123/190, 120/190 samt den sista ej numrerad, ca daterad 96, Grönskärs fyr ca 32x32 cm
Ingår i temaauktionen "Stockholmsbilder"
817541
2020-09-28