Stig Fyring litografier

Stig Fyring litografier
Stig Fyring litografier

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

1 200 SEK

STIG FYRING (1934-2015) (3) Grönskärs fyr, Fyrmästarsill samt Sandhamns värdshus, de två senare med matrecept, signerade samt numrerade 123/190, 120/190 samt den sista ej numrerad, ca daterad 96, Grönskärs fyr ca 32x32 cm

Ingår i temaauktionen "Stockholmsbilder"

817541

2020-09-28