Soffbord
Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SOFFBORD, 1900-talets andra hälft, mässingsunderrede, bordsskiva av sten med grön blomsterdekor samt ovanpåliggande glasskiva, höjd ca 57, bredd 90 cm
Bruks- och åldersrelaterat slitage, bordsskiva löst liggade på underredet
817542
2020-09-27