Kopparkärl

Kopparkärl
Kopparkärl
Kopparkärl
Kopparkärl

Klubbat för:

30 EUR

Utropspris

100 EUR

FYRA KOPPARKÄRL OCH PANNA, koppar, 1900-tal, diameter 24-61 cm, höjd 25-43 cm.

Slitage

817550

2020-10-04