Klubbat för:
30 EUR
Utropspris
100 EUR
FYRA KOPPARKÄRL OCH PANNA, koppar, 1900-tal, diameter 24-61 cm, höjd 25-43 cm.
Slitage
817550
2020-10-04
Gör en kostnadsfri värdering här