Spelbord biedermeier

Spelbord  biedermeier
Spelbord  biedermeier
Spelbord  biedermeier
Spelbord  biedermeier
Spelbord  biedermeier
Spelbord  biedermeier
Spelbord  biedermeier
Spelbord  biedermeier

Klubbat för:

65 EUR

Utropspris

150 EUR

SPELBORD, biedermeier, 1800-tal, mahognyfanerat, bredd 94 cm, djup 47 cm, höjd 93 cm, bordsskivan uppfälld 94x93 cm

Renoverat, sprickor, märkbara fanerskador

817552

2020-10-04