Klubbat för:
65 EUR
Utropspris
150 EUR
SPELBORD, biedermeier, 1800-tal, mahognyfanerat, bredd 94 cm, djup 47 cm, höjd 93 cm, bordsskivan uppfälld 94x93 cm
Renoverat, sprickor, märkbara fanerskador
817552
2020-10-04
Gör en kostnadsfri värdering här