Kari Riipinen collage

Kari Riipinen collage
Kari Riipinen collage
Kari Riipinen collage
Kari Riipinen collage

Klubbat för:

35 EUR

Utropspris

150 EUR

KARI RIIPINEN (född 1952) Madonna, signerad samt daterad 2009, collage på duk, 40x33 cm

817555

2020-09-28